شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1401/05/27 شناسه خبر: 1890774
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان؛

حکم حبس برای متولی کشتارگاه اهواز صادر شد

حکم حبس برای متولی کشتارگاه اهواز صادر شد
صادق جعفری چگنی گفت: پس از بازدید از کشتارگاه اهواز و مشاهده تخلفات با تشکیل پرونده و صدور کیفرخواست، متولی به حبس محکوم شد که البته رای قطعی آن هنوز اعلام نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان در شبکه خبری خوزستان با اشاره به انتشار یک فیلم در فضای مجازی درخصوص شرایط غیر بهداشتی فعالیت کشتارگاه سنتی دام اهواز، اظهار کرد: در این کشتارگاه با وجود مدیریت سنتی، موارد بهداشتی رعایت نمی‌شود و مسئولان باید فکر عاجلی در مورد احداث کشتارگاه جدید انجام دهند.

وی افزود: آنچه برای ما مهم است بحث صیانت از سلامت و بهداشت عمومی جامعه است که باید مسئولان اجرایی فکر عاجلی برای رفع این موارد انجام دهند.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: در پی انتشار گزارشی درمورد وضعیت این کشتارگاه، در قالب هیاتی از سوی دادستانی اهواز و نهادهای متولی بازدیدی از آن به عمل درآمد.
 
جعفری چگنی ادامه داد: در جریان این بازدید سه تخلف و جرایم پیرامون مشکلات بهداشت محیطی، تخلفات مربوط به کشتار و عرضه گوشت و اختلافات پرسنل با متولی کشتارگاه مشاهده شد.
 
وی بیان کرد:در مورد تخلف اول پرونده تشکیل و کیفرخواست صادر شده است و متولی به حبس محکوم شده که هنوز رای قطعی آن اعلام نشده است.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان افزود: تخلفات مربوط به کشتار و عرضه گوشت نیز در دادسرا در حال رسیدگی است و همچنین پرونده اختلافات پرسنل با متولی کشتارگاه نیز تحت بررسی می باشد.
 
جعفری چگنی با بیان اینکه در مورد تخلفات جدید کشتارگاه اهواز مجددا پرونده‌ای تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: در دستگاه قضایی اقدامات لازم را در خصوص الزام مالک و متولی در رفع این نواقص انجام خواهد شد..
 
انتهای پیام/
 
 
 

 

https://support.dana.ir/news/1890774.html/share
ارسال نظر
نظرات