شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1401/05/19 شناسه خبر: 1889007
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

«بصیرت» تنها راه مقابله با دشمن است

«بصیرت» تنها راه مقابله با دشمن است
آیت الله عبادی با بیان اینکه چشم مظلومان عالم به بازوی قدرتمند نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، گفت: تنها «بصیرت» راه مقابله با دشمنان نظام و انقلاب محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در همایش سیاسی نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی یک کلمه طیبه است و جایگاه این نیروی مسلح مکتبی و مقتدر در داخل و خارج حفظ تمامیت ارضی کشور است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در خصوص جایگاه جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح آن در عرصه بین الملل گفت: جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح نقش امر به معروف و نهی از منکر را در جهان بر عهده دارند، دنیایی که بر ظلم، قتل، تعدی، تجاوز، مظلوم کشی و … گویی اتفاق کرده است.

وی ادامه داد: نیروهای مزدور امروز در سراسر جهان برای کوبیدن مردم، ارزش های دینی مردم و استقلال مردم با یکدیگر هم عهد شده اند و هیچ منکری بدتر از این نمی توان تصور کرد.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه چشم مظلومان عالم به بازوی قدرتمند نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، افزود: به این دلیل که دنیای استعمار و استکبار جز زبان قدرت خیچ چیز نمی فهمند و نه دین و نه وجدان دارد و فقط واژه قدرت را می فهمد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی طی ۴۴ سال بعد از بیعت با امام راحل، قدرت و استقامت خود را به شرق و غرب نشان داده است و این ها ارزش هایی است که خدای متعال می داند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح و همه هسته های مقاومت در داخل و خارج کشور که در مقابل ظلم جهانی ایستاده اند مقدمه ای برای برپایی عدالت جهانی هستند و نیروهای مسلح جز ارتش مهدی موعود(عج) محسوب می شود.

آیت الله عبادی با بیان اینکه مواضع مکتب اهل بیت(ع) در اسلام بر کسی پوشیده نیست، افزود: امروز با این همه انفجار اطلاعات نسبت به این موضوع آگاهی کاملی و بیشتری نسبت به ما دارند اما نفس و طغیان و سرکشی را پیشه گرفته اند و دم از حقوق بشر هم می زنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: این قدر دروغ ها را با جرات و محکم بیان می کنند که افراد ساده لوح گول می خورند و تنها «بصیرت» راه مقابله با آنان محسوب می شود.

انتهای پیام/

https://support.dana.ir/news/1889007.html/share
ارسال نظر
نظرات