شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1401/05/16 شناسه خبر: 1888409
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

خبرنگاران پیام آوران انقلاب اسلامی هستند

خبرنگاران پیام آوران انقلاب اسلامی هستند
کریمی، گفت: روز خبرنگار به عنوان یک مناسبت مهم و اعتقادی باید پایه گذاری جریان رسانه ای موثر برای نهادینه سازی ارزش های اسلامی و تحقق جهاد تبیین شکل بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیارآفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در نشست هماهنگی برنامه استانی گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: با توجه به توطئه های دشمنان در جنگ شناختی امروز نیازمند رزمندگانی از جنس دفاع مقدس برای خنثی کردن برنامه های شوم دشمنان هستیم و اصحاب رسانه و هنر به عنوان طلایه داران عرصه آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی، نقش مهمی در این راستا دارند.

وی مهمترین انتظار امروز از اصحاب رسانه را جهاد تبیین خواند و افزود: جهاد تبیین از مطالبات مهم مقام معظم رهبری از اقشار مختلف جامعه است که اصحاب رسانه و خبرنگاران نقش ویژه ای در این راستا دارند.

سردار کریمی خبرنگاران را پیام آوران انقلاب اسلامی خواند و گفت: اصحاب رسانه در جنگ روایت ها به عنوان نقطه کانونی نبرد جبهه حق با استکبار جهانی نقش آفرینی می کنند و امروز تروریسم رسانه ای که با تحریف و وارونه نشان دادن حقایق به دنبال گروگان گیری ذهن ها است از جلوه های جاهلیت مدرن است و باید نسبت به توطئه های این جاهلیت مدرن هوشیار بود.

وی با اشاره به اهمیت وحدت و هم افزایی در فعالیت های فرهنگی بیان کرد: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی سیزدهم شاهد احیای امید در بین مردم هستیم و آنچیزی که بیشتر امروز باید مورد توجه قرار گیرد هم افزایی، وحدت و انسجام در همه بخش ها است که باید مورد توجه قرار گیرد چراکه دشمن به دنبال ایجاد اختلاف است و انقلاب اسلامی برای پیشرفت و فتح قله های بلند نیازمند وحدت و انسجام است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: وحدت و انسجام در فعالیت های فرهنگی یک ضرورت مهم است و می تواند اثرگذاری برنامه ها را بیشتر کند و کنگره شهدای استان مرکزی یک تجربه موفق از هم افزایی و مشارکت همه جانبه است و به برکت مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین امروز کنگره شهدا به یک جریان فرهنگی عظیم مردمی تبدیل شده و مهمترین برکات این جریان کاهش آسیب های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه گام دوم کنگره شهدای استان با رویکرد جهاد تبیین و خدمت رسانی با قوت ادامه دارد، گفت: امروز نیازمند این هستیم تجربیات ارزشمند کنگره برای انجام فعالیت های فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد و این مسئله در روز خبرنگار باید مورد توجه باشد و یک اقدام موثر و در شان اصحاب محترم رسانه رقم بخورد.

سردار کریمی با اشاره به اینکه روز خبرنگار فرصتی مناسب برای آغاز یک کار فرهنگی در حوزه جهاد تبیین است، افزود: روز خبرنگار به عنوان یک مناسبت مهم و اعتقادی باید پایه گذاری جریان رسانه ای موثر برای نهادینه سازی ارزش های اسلامی و تحقق جهاد تبیین شکل بگیرد و این نیازمند هم افزایی و مشارکت همه جانبه است .

وی بیان کرد: افتخار این را داریم که در استان امام خمینی(ره) و دیارآفتاب هستیم و به نوعی مقام معظم رهبری متعلق به این استان هستند و باید از نعمت بزرگ امامین انقلاب به خوبی بهره ببریم و لازمه آن جهاد تبیین در بخش های مختلف از جمله تبیین سیره ارزشمند امامین انقلاب است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه محتوا و جهاد تبیین مهمترین رویکرد مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در استان مرکزی باشد، گفت: مراسم گرامیداشت روز خبرنگار آغازی برای انجام اقدامات بزرگ و سلسله ای برای جهاد تبیین است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان متولی اصلی فرهنگ و هنر است، برای روز خبرنگار نیز باید این مجموعه به عنوان محور قرار گیرد و اگر می خواهیم کار اثرگذار فرهنگی انجام دهیم باید از هرگونه کار جزیره ای پرهیز کنیم.

انتهای پیام/ 

https://support.dana.ir/news/1888409.html/share
ارسال نظر
نظرات