شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:25 منتشر شده در مورخ: 1401/05/15 شناسه خبر: 1888323
جام کنفدراسیون مردان آسیا؛

مومنی مقدم: برای کسب تجربه آمده‌ایم

مومنی مقدم: برای کسب تجربه آمده‌ایم
سرمربی تیم ملی جوانان ایران پیس از آغاز جام کنفدراسیون مردان آسیا 2022 گفت: برای کسب تحربه به این رقابت‌ها آمده‌ایم و سعی خواهیم کرد که از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رضا مومنی‌مقدم پس از بازی تدارکاتی این تیم مقابل بحرین، گفت: بر اساس سیاست گذاری مجموعه مدیریتی فدراسیون والیبال در این رقابت‌ها به جای تیم بزرگسالان، تیم ملی جوانان حضور پیدا کرد و این بازی ها برای ما بیشتر جنبه تدارکاتی و تجربه اندوزی به منظور حضور پرقدرت در رقابت‌های والیبال قهرمانی جوانان آسیا را دارد.

وی ضمن اشاره به دوبازی تدارکاتی با تایلند و بحرین که ملی پوشان جوان هر دو را با پیروزی پشت سر گذاشتند، گفت: اکثر تیم‌ها با تیم اصلی و بزرگسال به جام کنفدراسیون مردان آسیا آمده‌اند و خوشبختانه تیم ایران پیش از آغاز مسابقات دو دیدار تدارکاتی داشت و موفق شدیم به تمامی اهداف مدنظرمان برسیم. بچه‌ها با بازی مقابل رده سنی بالاتر محک جدی خوردند.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران اظهار داشت: تا این لحظه خوشبختانه مصدوم نداریم و امیدواریم در اولین بازی مرحله مقدماتی در روز دوشنبه مقابل پاکستان، این بازیکنان جوان کشورمان با بازی خوب، منسجم و تاکتیکی برنده بازی شوند و در مراحل بالاتر هم با تیم‌های قوی‌تر مثل چین و چین‌تایپه همچنان بتوانیم بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

وی تاکید کرد: هدف اصلی تیم ملی جوانان ارائه بازی خوب در شان والیبال ایران است و سپس تلاش می‌کنیم با کسب پیروزی از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم تا بتوانیم با اعتماد به نفس کامل در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در بحرین حضور پیدا کنیم.

هفتمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از فردا (یکشنبه 16 مرداد) آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال جوانان ایران ساعت 12 و 30 دقیقه روز دوشنبه 17 مرداد در نخستین مسابقه خود به مصاف پاکستان می‌رود.

https://support.dana.ir/news/1888323.html/share
ارسال نظر
نظرات