شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 19:47 منتشر شده در مورخ: 1401/05/14 شناسه خبر: 1888098
معاون اجرایی رئیس جمهور;

مردم نگران نباشند، خسارت‌های سیل جبران می‌شود

مردم نگران نباشند، خسارت‌های سیل جبران می‌شود
سید صولت مرتضوی گفت: به مردم اطمینان می‌دهم خسارت‌ها جبران و با همکاری مردم روستا سرپا خواهد شد، آن دست از مردمی که دام، خانه، شغل و... خود را از دست دادند قطعا جبران خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز; سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور در بازدید از روستای سیل زده بارده در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سیل خسارات زیادی به منازل، مزارع و... مردم وارد کرده است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با وجود بارنگی‌های شدید و سیل گسترده خسارت جانی در روستای بارده نداشتیم، افزود: برخی از موانع ازجمله مستحدثات که در مسیر سیل بنا شده بود، درختان و... باعث شد خسارت سیل شدیدتر شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور ادامه داد: تعداد قابل توجهی از شهرها و روستاهای کشور گرفتار سیل و بارنگی‌های سیل آسا بودند.

مرتضوی عنوان کرد: به مردم اطمینان می‌دهم خسارت‌ها جبران و با همکاری مردم روستا سرپا خواهد شد، آن دست از مردمی که دام، خانه، شغل و... خود را از دست دادند قطعا جبران خواهد شد.

در ادامه غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در سفر معاون اجرایی رئیس جمهور به استان اعتبارات مناسبی مصوب شد.

وی افزود: خسارات مردم از محل سیل در سریع ترین زمان ممکن احصا و به مرکز اعلام شد و پیگیری می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن تصویب و اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

https://support.dana.ir/news/1888098.html/share
ارسال نظر
نظرات