شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:57 منتشر شده در مورخ: 1401/05/11 شناسه خبر: 1887292
وزرات آموزش و پرورش اعلام کرد؛

پیش ثبت‌نام اینترنتی پایه دهم شاهد؛ از 10 تا 25 مرداد

پیش ثبت‌نام اینترنتی پایه دهم شاهد؛ از 10 تا 25 مرداد
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد پیش ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه‌ دهم که از دهم مرداد ماه آغاز شده است تا 25 مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش پیش ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه‌ دهم که از دهم مرداد ماه آغاز شده است تا 25 مرداد ماه ادامه دارد و  متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به ثبت نام در پایه‌ دهم اقدام کنند.

 
بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.
 
در درگاه اینترنتی مذکور نیز تاکید شده است که کلیه مراحل پیش ثبت نام و اعلام نتایج تنها از طریق این سامانه است و مراجعه به سایت‌های دیگر مرجع قانونی نیست.
 
همچنین با توجه به محدویت ظرفیت ثبت نام مدارس شاهد خواسته شده بنا به ضرورت در آموزشگاهای دیگر غیر از شاهد نیز ثبت نام انجام دهند.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: لطفا در انتخاب مدرسه مورد نظر جهت پیش ثبت نام دقت لازم را اعمال دارید، زیرا در غیر این صورت احتمال رد شدن تقاضای ثبت نام شما توسط مدرسه انتخاب شده وجود دارد./
 
 
 
 
 
https://support.dana.ir/news/1887292.html/share
ارسال نظر
نظرات