شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1401/04/30 شناسه خبر: 1884561
استاندار ایلام خبر داد؛

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان به پتروشیمی هلیلان

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان به پتروشیمی هلیلان
استاندار ایلام گفت: ‌‌بانک ملت با دریافت مستندات و مدارک لازم ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح پتروشیمی هلیلان اعطا می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار "حسن بهرام نیا"، استاندار ایلام عصر روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با محوریت طرح پتروشیمی هلیلان، برگزار شد، از آغاز عملیات اجرایی این پروژه ظرف دو ماه آینده خبر داد و گفت: در این راستا بانک ملت با دریافت مستندات و مدارک لازم ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح پتروشیمی هلیلان اعطا می‌کند.

وی اظهار کرد: با توجه شرایطی که بانک ملت برای پرداخت تسهیلات نیاز داشت و مدارکی که سرمایه گذار پتروشیمی برای دریافت تسهیلات ارایه می دهد طی دو هفته مقرر شد اقدامات لازم برای اعطای تسهیلات انجام شود.

استاندار ایلام در ارتباط با تغییر کاربری زمین پتروشیمی هلیلان افزود: در این زمینه صحبت هایی با نمایندگان جهاد کشاورزی و امور اراضی استان انجام شده و مقرر گردید که مساعدت های لازم در این راستا نیز انجام شود.

بهرام نیا از ایجاد پتروشیمی در هلیلان بعنوان یک محرک قوی در امر توسعه این منطقه یاد کرد و گفت: با بهره برداری از این پروژه مهم شاهد تحول خوبی در اشتغالزایی منطقه نیز خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://support.dana.ir/news/1884561.html/share
ارسال نظر
نظرات