شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1401/02/25 شناسه خبر: 1838928
با حکم وریر بهداشت؛

«پاک‌آیین»، سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت شد

«پاک‌آیین»، سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت شد
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حکمی پدرام پاک آئین را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستیار رسانه ای خود منصوب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حکمی پدرام پاک آئین را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستیار رسانه‌ای خود منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای پدرام پاک آئین
 
با سلام؛
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان " سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دستیار رسانه ای اینجانب" منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.
 
گفتنی است پیش از این محمد هاشمی، این سمت را برعهده داشت.
 
 
 
انتهای پیام/
https://support.dana.ir/1838928
ارسال نظر
نظرات