شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1401/02/23 شناسه خبر: 1838446
در سالروز بزرگداشت فردوسی؛

مجموعه داستان‌های شاهنامه با نگارش محسن دامادی رونمایی می‌شود

مجموعه داستان‌های شاهنامه با نگارش محسن دامادی رونمایی می‌شود
انتشارات کتابسرای نیک از مجموعه داستان‌های شاهنامه نوشته محسن دامادی با همکاری انتشارات هورخش در سالروز بزرگداشت فردوسی رونمایی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم رونمایی از مجموعه داستان‌های شاهنامه با عناوین «هفت خان»، «رستم و سهراب»، «زال و رودابه»، «قیام کاوه، سرنگونی ضحاک»، «پسران فریدون»، «روزگار رنج، کین ایرج» با نگارش محسن دامادی در سالروز بزرگداشت فردوسی با حضور نویسنده این مجموعه، عصر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت در فروشگاه فرهنگی همیشه برگزار می‌شود.

در این مراسم رونمایی، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید، طلوع»، «جمشید، غروب»، «ارشیا»، «دوزخ ضحاک» و «تخت جاویدان» که پیش از این با برداشتی آزاد از شاهنامه توسط انتشارات هورخش منتشر شده بودند، به علاقه‌مندان این حوزه معرفی خواهند شد.

همچنین غزاله ساجد (استاد دانشگاه) در خصوص شاهنامه و اسطوره‌شناسی و فرهاد اتقیایی (گوینده و مدیردوبلاژ) در خصوص چگونگی تولید کتاب‌های صوتی داستان‌های شاهنامه در این مراسم صحبت خواهند کرد. در کنار این سخنرانان، مرجان صادقی و آترینا تحویلی به اجرای نقالی خواهند پرداخت.

محسن دامادی، نویسنده و فیلمنامه‌نویس به تازگی نگارش مجموعه داستان هشت جلدی برگرفته از شاهنامه را به پایان رسانده است.

تاکنون 6 جلد از این مجموعه توسط انتشارات کتابسرای نیک به چاپ رسیده است. نسخه الکترونیک مجموعه داستان‌های شاهنامه نیز پیش از این به همراه کتاب صوتی با خوانش فرهادی اتقیایی منتشر شده است.

این مراسم در ساعت 5 بعداز ظهر یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ در فروشگاه فرهنگی همیشه، واقع در شهرک غرب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://support.dana.ir/1838446
ارسال نظر
نظرات