شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710261
استعفای سرپرست و دبیر سازمان لیگ تکواندو؟

واکنش به حضور آقای محروم در سالن تکواندو/ ضارب آمد، مضروب رفت!

واکنش به حضور آقای محروم در سالن تکواندو/ ضارب آمد، مضروب رفت!
حضور مدیر محروم تیم های ملی در روز پایانی رقابتهای لیگ برتر تکواندو با حواشی فراوانی همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرحله پایانی نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس روز گذشته (شنبه ۲ بهمن‌ماه) در خانه تکواندو برگزار شد. در پایان این رقابتها شهرداری ورامین در دیداری حساس و نفس‌گیر موفق شد با نتیجه قاطع 6 بر 2 لوازم خانگی کن را از پیش‌رو بردارد و هفتمین کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد؛ هوگوپوشان لوازم خانگی کن بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند. فرمانیه که در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به قهرمان این دوره از رقابت‌ها واگذار کرده بود، سوم شد و مس کرمان نیز عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص داد.

مسابقات روز پایانی مهمانان ویژه داشت.

اسلاوی بینف رئیس فدراسیون تکواندو بلغارستان، غلامحسن ذوالقدری مدیر فنی تیم ملی تکواندو بلغارستان، مجید نیری دبیر فدراسیون، علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی مربیان تیم ملی و مرتضی کریمی مدیر فنی تیم لوازم خانگی کن حضور داشته واز نزدیک نظاره‌گر مرحله پایانی لیگ برتر تکواندو بودند.

اما حضور هادی ساعی در سالن عجیبترین اتفاق روز پایانی لیگ برتر تکواندو بود. در حالی که هادی ساعی مدیر فنی تیم تکواندو فرمانیه از سوی کمیته قضایی فدراسیون تکواندو به دلیل رفتار مغایر با اخلاق حسنه و نظم عمومی و اظهارات خلاف واقع، حق ورود و شرکت در مسابقات کشوری و لیگ را ندارد و از تمامی فعالیت ها در لیگ محروم است، در سالن حضور پیدا کرد.

ساعی در حالی پس از اعلام محرومیت یک ساله خود، در فدراسیون تکواندو حاضر شد که طبق اعلام مجید نیری دبیر فدراسیون، با توجه به اعتراض به حکم محرومیتش، محرومیت او به حالت تعلیق درآمده است.

مسوولان فدراسیون تکواندو و کمیته قضایی دلیل این اقدام را اعتراض ساعی به حکم عنوان و اعلام کردند تا زمان برگزاری جلسه رسیدگی وی می‌تواند در لیگ فعالیت داشته باشد. این در حالی است که لیگ تکواندو روز گذشته به پایان رسید و دور بعدی لیگ سال آینده برگزار می‌شود!

بعد از پایان مسابقات نیمه نهایی در نوبت صبح، در مسابقه فینال یک اتفاق عجیب رخ داد و محسن تمجید و مصطفی بابایی سرپرست و دبیر سازمان لیگ در مسابقات غیبت داشتند. غیبتی که به نظر می‌رسد بی‌ارتباط به حضور هادی ساعی و تعلیق محرومیت مدیرفنی تیم فرمانیه نبوده است.

پس از حضور روز گذشته هادی ساعی در سالن رقابت‌های لیگ و نقض محرومیت یک‌ساله ساعی از سوی فدراسیون تکواندو، گفته می شود دبیر سازمان لیگ که مورد ضرب و شتم از سوی ساعی قرار گرفته بود، از سمتش استعفا کرده و برخی شایعات درباره استعفای رییس سازمان لیگ نیز مطرح شده است.

اگرچه هنوز استعفای کتبی از هیچ کدام از این دو فرد به دست فدراسیون تکواندو نرسیده اما ظاهرا این دو به دلیل اتفاقات رخ داده قصد ادامه همکاری با فدراسیون تکواندو را ندارند.

نکته عجیب در این باره سکوت فدراسیون تکواندو است که درباره اتفاقات رخ داده و تبعات آن هنوز هیچ واکنشی انجام نداده است.

انتهای پیام/

https://support.dana.ir/1710261
ارسال نظر
نظرات