شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/03 شناسه خبر: 1710164
مرکز مدیریت راه‌ها اعلام کرد؛

انسداد محور کندوان تا ساعت ۱۷ امروز/ برف و باران در جاده‌‌های ۹ استان‌

انسداد محور کندوان تا ساعت ۱۷ امروز/ برف و باران در جاده‌‌های ۹ استان‌
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن از ساعت ۸ تا ۱۷ روزهای یکشنبه‌، دوشنبه و سه‌شنبه غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه مسدود است و تردد از هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر آشوری، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود ۸۰۰ دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ماه ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ روزهای یکشنبه‌، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته ‌غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.
 
 
ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران و محور شهریار-تهران
 
آشوری وضعیت تردد در محورهای تهران-شمال اظهار کرد‌: ‌در حال حاضر‌ دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.
 
وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها، اظهار داشت: در حال حاضر‌ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده مهرویلا حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع داریم.
 
آشوری در تشریح وضعیت جوی جاده‌های شمال بیان کرد: در حال حاضر در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
 
وی درباره ‌آخرین وضعیت جوی دیگر محورها گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی‌، آذربایجان غربی‌، اردبیل، زنجان‌، کرمانشاه‌، همدان و کردستان و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران و گیلان گزارش شده است.
 
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: راننده‌های محورهای کوهستانی و سردسیر حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ داشته باشند.
 
 
سهم ۱۶.۳ درصدی ‌وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 
 
وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۱۴ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۵.۹ درصد افزایش نشان می‌‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۳ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.
 
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد ۱۲ جاده به دلیل کاهش ایمنی یادآور شد: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور وازک-بلده در مازندران و محور گنج نامه-تویسرکان،  محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان،  محور رامیان-اولنگ-شاهرود و محور سروآباد-پاوه، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
وی تصریح کرد‌: همچنین محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور شهداد-نهبندان، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده پونل-خلخال، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران‌ با ۱۲۵ هزار تردد، آزادراه ‌کرج-قزوین با ۱۱۴ هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با ۱۰۹ هزار تردد ثبت شد.
 
انتهای پیام
https://support.dana.ir/1710164
ارسال نظر
نظرات