printlogo


کد خبر: 1880441تاریخ: 1401/04/12 11:19
تعطیلی ۱۰ واحد صنفی با حکم تعزیرات حکومتی قزوین
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد؛
تعطیلی ۱۰ واحد صنفی با حکم تعزیرات حکومتی قزوین
علیرضا حسن‌پور گفت: با اجرای طرح تشدید نظارت بر خرده فروشان، ۱۰ واحد صنفی در سطح استان قزوین به دلیل تخلف تعطیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا حسن‌پور، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: در راستای افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی، مصوب شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، ۱۰ واحد صنفی در استان به دلیل گرانفروشی، کم فروشی و استنکاف از حکم تعطیل گردید.

وی افزود: در پی تداوم افزایش اقدامات نظارتی، مقابله و برخورد با متخلفان در قالب سرکشی و بازرسی تیم‌های مشترک کارشناسی و به منظور کنترل و پایش مستمر بازار، یازدهم تیرماه جاری، هفت واحد صنفی علاوه بر جزای نقدی پلمپ و سه واحد صنفی نیز به دلیل استنکاف از اجرای حکم تعطیل شدند.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: تعزیرات حکومتی به عنوان مرجع رسیدگی به تخلفات با اصناف تولیدی و واحدهای خدماتی متخلف، فرصت طلب و سودجو که با معیشت شهروندان ارتباط مستقیم دارند و کسانی که از عرضه کالا خودداری می کنند و با افزایش خودسرانه قیمت‌ها به تشویش بازار دامن زده، حقوق شهروندان را تضییع و موجبات نارضایتی مردم می شوند با قاطعیت و به شدت برخورد کرده و با نصب بنر محکومیت به سر درب واحد صنفی، آنها را به مردم معرفی خواهد کرد.
 
گفتنی است: اجرای طرح افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی مصوب شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا از ۲۵ خرداد ماه آغاز شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://support.dana.ir/News/1880441.html