printlogo


کد خبر: 1879494تاریخ: 1401/04/08 10:48
نظارت بر پل فولاد تا اتمام بهسازی ادامه دارد
بازرس کل استان خوزستان:
نظارت بر پل فولاد تا اتمام بهسازی ادامه دارد
محمد آقاجری گفت: نظارت ما تا اتمام بهسازی پل ادامه دارد و در اسرع وقت با تامین قطعات مسروقه، ترمیم پل انجام می شود تا در وضعیت استحکام و پایدار قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد آقاجری بازرس کل استان خوزستان در حاشیه مراسم گرامیداشت هفتم تیرماه سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در گفت و گو با خبرنگار رهیاب اظهار کرد: آیت الله دکتر شهید بهشتی فردی معتقد به ولایت و امامت بود که با برنامه ریزی حرکت می کرد.

وی افزود: ما شیفتگان خدمتیم، نه تشنگان قدرت؛ کلام نغزی است از شهید بهشتی که علی رغم اینکه رئیس عالی دیوان کشور بود با تمام جدیت در تلاش برای رفع مشکلات مردم گام بر می داشت. 
 
بازرس کل استان خوزستان گفت: آیت الله بهشتی با وجود هجمه های بسیاری که بر او وارد می شد اما به دلیل اینکه در راه خدا قدم بر می داشت؛ یاد و خاطره اش بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی همواره می درخشد. 
 
آقاجری در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت پل فولاد، بیان کرد: در سال گذشته مشکلات این پل تذکر داده شد و یک مقداری از آن ها را رفع کردند اما به دلیل عدم دقت لازم و قطعات مسروقه، پل ناایمن است که توسط شورای تامین مسدود شد. 
 
وی با بیان اینکه نظارت ما تا اتمام بهسازی پل ادامه دارد، افزود: در اسرع وقت با تامین قطعات مسروقه، ترمیم پل انجام می شود تا در وضعیت استحکام و پایدار قرار بگیرد.
 
انتهای پیام/
 
 

 


لینک مطلب: https://support.dana.ir/News/1879494.html