آصفری در گفت‌وگو با دانا:

تضمین‌ها مهم‌ترین درخواست ایران برای دستیابی به توافق است/ توافق برد برد دست یافتنی است

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه طرف غربی نشان داده که قابل‌اعتماد نیست گفت: در این دوره از گفتگوها ما به دنبال آن هستیم که بالاترین تضمین گرفته و توافق عملیاتی شود.
۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد 10:05
احسان ارکانی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

تبدیل نفت به فراورده‌های غیرقابل‌تحریم در پالایشگاه‌های فرا سرزمینی

نایب‌رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید با اشاره به مزیت‌های سرمایه‌گذاری ایران در پالایشگاه‌های فرا سرزمینی برای خنثی‌سازی تحریم‌ها گفت: تولید فراورده‌های ارزشمند غیرقابل‌تحریم مزیت‌ اصلی این سیاست و عامل توسعه اقتصادی است.
۱۴۰۱ سه شنبه ۲۵ مرداد 11:16
گودرزی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

راهکار کنترل قیمت مسکن/ عامل افزایش اجاره‌بها، تورم و افزایش قیمت املاک است

یک کارشناس حوزه مسکن با اشاره به اهمیت قیمت‌گذاری مسکن بر اساس بهای تمام شده، گفت: تصویب چنین قانونی قیمت‌ مسکن را واقعی می‌کند و دست دلال‌ها از بازار مسکن کوتاه خواهد شد.
۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد 17:30
حمیدرضا صالحی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

ارز چندنرخی، معادلات اقتصادی را ناکارآمد می‌کند/ عمده علت تورم، به رشد نقدینگی برمی‌گردد

عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینکه ارز چندنرخی معادلات اقتصادی را ناکارآمد می‌کند، گفت: مابه‌التفاوت نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی با ارز بازار آزاد باعث سوءاستفاده عده‌ای شد و رانت ایجاد کرد.
۱۴۰۱ شنبه ۲۲ مرداد 13:08
در ملاقات مردمی رئیس قوه قضاییه مطرح شد؛

بررسی آسیب‌شناسانه ۱۰ پرونده کثیرالشاکی/ واکنش اژه‌ای به وعده پذیرش تضمینی در رشته پزشکی

ملاقات مردمی حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم و مراجعه‌کنندگان به دستگاه قضایی بویژه خانواده‌های زندانیان و بررسی ۱۰ پرونده کثیرالشاکی برگزار شد.
۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد 17:09
در گفتگوی دانا با کارشناس حوزه سلامت مطرح شد؛

حل مشکل دندانپزشکی در گرو اجرای مصوبه شورای انقلاب فرهنگی

کارشناس حوزه سلامت در واکنش به انحصار گزینش دانشجوی دندانپزشکی و هزینه های سرسام آور بهداشت دهان و دندان در کشور گفت: سرانه فعلی دندانپزشک در کشور ما به نسبت جمعیت عدد بسیار پایینی است که باید به سمت اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش ظرفیت برویم.
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۱ مرداد 15:05
نقدعلی در گفت و گو با راه دانا:

روحانی در گعده های خصوصی به نمایندگان توهین می کند/ از شان مجلس با ابزار قانونی صیانت خواهیم کرد

نماینده مردم اصفهان با اشاره به اینکه موارد تخلفات و سوء سیاست های رئیس جمهور سابق در قوه قضائیه باید به سرعت مورد بررسی قرار گیرد، گفت: نمایندگان با ابزار قانونی و بازوی نظارتی پیگیر تخلفات روحانی بوده و از شان و جایگاه مجلس صیانت خواهند کرد.
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۲ مرداد 13:10
رضا علیپور در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

مقصران تشدید خسارات سیل شناسایی و مورد پیگرد قرار خواهند گرفت/ اکثر ساخت‌وسازهای امام زاده داوود (ع) پیش از انقلاب و در حریم بوده است

رئیس کانون کارشناسان دادگستری با اشاره به حضور سریع کارشناسان و بازپرسان ویژه گفت: مستندات لازم تهیه شده و بررسی‌ها جهت تعیین خسارت و شناسایی مقصران احتمالی در جبران خسارت آسیب‌دیدگان جانی و مالی از بیت‌المال یا سایر منابع در کمتر از دوهفته انجام خواهد شد.
۱۴۰۱ يکشنبه ۹ مرداد 09:56
سجادی در گفت و گو با دانا:

اصلاح طلبان برای بازگشت به ساختار قدرت دست به رفتارهای رادیکال می زنند/ غوغاسالاری در داخل خواسته اپوزیسیون را برآورده می کند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح‌طلبان تلاش می‌کنند با جنجال‌آفرینی در کشور با حرکت نرم خواسته اپوزیسیون و دشمنان خارجی جمهوری اسلامی ایران را به انجام برسانند.
۱۴۰۱ شنبه ۸ مرداد 15:33
عامری در گفت‌وگو با دانا:

فائزه هاشمی و تاج زاده به دنبال فشار بر نظام هستند/ مرز اصلاح طلبان با غیرانقلابی ها روشن نیست

چهره های نزدیک به جریان اصلاح طلب همچون فائزه هاشمی و تاج زاده برای فشار به نظام مواضعی اتخاذ می کنند که مورد حمایت جریان اپوزیسیون خارج نشین است.
۱۴۰۱ سه شنبه ۴ مرداد 15:49