رزمایش جهادگران سلامت، رزمندگان خدمت بی منت در سیستان و بلوچستان+فیلم

بیش از 23 هزار نفر از بسیجیان سراسر سیستان و بلوچستان در کنار کادر بهداشت و درمان آماده خدمت رسانی به مردم عزیز استان هستند.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند 16:42
وبلاگ نقطه سر خط نوشت:

بنزین و مدیریت عوض شد،مشکل آلودگی کجاست؟

شاید ائتلاف اصلاح طلبان برای نحات ابتکار دولت، تدبیری بارانی داشته باشد و شاید بهتر باشد کار را به کاردان بسپارد و عرصه را خالی کند تا نسیم تازه ای بوزد و نفس مردم دود گرفته را تازه کرده و جلایی ببخشد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ آبان 14:53
وبلاگ"باید کاری کرد" نوشت:

چرا کودک ایرانی قهرمان ندارد؟!

38 سال از انقلاب گذشت، جدای از رویش های فرهنگی و دستاوردهای علمی،متأسفانه هنوز هیچ ارگان، سازمان و یا وزارت خانه ای یا نخواسته و یا نتوانسته برای قشر کودک و نوجوان قدمی شایسته و موثر بردارد
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۶ آبان 13:13
وبلاگ"سلمان علی ع" نوشت:

چرا تعهد به FATF را خطرناک میدانیم؟!

یکی از الزامات تعهد به FATF ، ایجاد امکان تبادل اطلاعات بانکی با کشورهای دیگر این نهاد است که این تبادل اطلاعات بانکی، بعضاً همراه با نصب نرم افزارهای مورد نظر این نهاد و تحت نظارت این نهاد انجام میشود که خودش میتواند اطلاعات حساس امنیتی و مهم کشور را در اختیار بیگانگان و دشمنان قرار دهد؛
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۶ آبان 13:14
وبلاگ"شیفتگان" نوشت:

مناظره یک وطن پرست با یک ایرانی

تو واقعا اینقدر ساده ای؟...فهم چیزی که گفتم با اتفاقاتی که تو اروپا افتاد سخت نیست...ضمنا ما برای کودک سوری و فلسطینی نون نمیبریم که مقایسه ش کنی با فقیرای کشور خودمون. ما براشون امنیت می بریم. از چیزی که خودمون داریم بهشون میدیم.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۶ آبان 13:14
در پایتخت قطب صنعتی کشور

اراک؛کلان شهری با مشکلات خُرد و کلان+عکس

شهر اراک که به خاطر موقعیت سوق‌الجیشی ویژه در منطقه عراق عجم، با اهدف دفاعی احداث گردید، تقریباً از همان ابتدا میزبان صنعتگران مختلف از شهرهای گوناگون ایران شد و به تدریج در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، صنعتی و کشاورزی توسعه یافت .
۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان 17:22
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت؛

حاج قاسم! سخن بگو

سردار حاج قاسم سلیمانی در یکم مهر ماه در یادواره شهدای ملایر، سخنرانی کرد اما چون در رسانه ها ، کمتر به صورت مکتوب به آن پرداخته شد بخش هایی از این سخنرانی را در اینجا آوردیم.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۸ مهر 14:40
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت:

و ناگهان اصلاح طلبان ولایتمدار شدند!

اصلاح طلبانی که هم در فتنه 78 و هم در فتنه 88 ، در مقابل رهبر معظم انقلاب ایستادند و اشک نائب امام عصر(عج) را درآوردند چگونه می توانند بفهمند ولایتمداری یعنی چه؟
۱۳۹۵ شنبه ۱۰ مهر 16:28
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

وظیفه یک روحانی در مقابله با جنگ نرم

یک تاجر، یک زمیندار، یک زمین خوار، یک مقاطعه کار، چه عمامه سرش باشد، چه شاپو سرش باشد، چه کراوات ببندد، چه تسبیح دست بگیرد؛ بالاخره حقیقت او که فرق نمی کند. اما اگر عمامه سرمان گذاشتیم و دنبال همان کارهایی بودیم که پاپیون زن ها و کراوات زن ها و بقیه ی اهل دنیا دنبال آن هستند، ما هم مثل آنها هستیم.
۱۳۹۵ يکشنبه ۷ شهريور 16:25
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت؛

این تیترها را یادتان هست؟!

آنان که عقل خود را باخته اند و همه چیز را برای مردم محرمانه تلقی می کنند با FATF مذاکره می کنند تا چشم بیگانگان را به روی حساب های مردم بگشایند و گوشه ای از گشایش های پسابرجام را به نمایش بگذارند!
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۱ تير 14:30